Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Kinesiotaping Rzeszów - Leczenie Urazów Mięśniowych, Bólu
Kinesiotaping

Technika tapów jest szeroko stosowana w sporcie już od dawna. Jest skuteczną metodą leczenia wszelkiego rodzaju urazów związanych z mięśniami i tkanka miękką.

Kinesiotaping Rzeszów

W chwili obecnej szeroko wykorzystywana przez terapeutów w leczeniu bólu – nałożenie taśmy powoduje pofałdowanie skóry, zwiększając przestrzeń śródmiąższową. W rezultacie nacisk i podrażnienie receptorów nerwowych i sensorycznych jest redukowane co prowadzi do złagodzenia bólu.

 

Działając na mięśnie tapy przyklejamy na i wokół mięśni w celu wspomagania lub hamowania napięcia mięśniowego. Technika wspomagania polega na symulacji skurczów mięśni w ten sposób je wzmacniając a  hamowania polega na redukcji napięcia mięśniowego.

Kinesiotaping Rzeszów

Technika szeroko stosowana w bólach kręgosłupa, łokieć tenisisty, bolesny bark, boczne przyparcie rzepki i wiele innych. Skontaktuj się z Fizjo-Effect i zapisz na zabieg kinesiotapingu!