Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Masaż Rzeszów - Antycellulitowy, Leczniczy, Powięziowy, Tkanek Głębokich
Masaż i zabiegi relaksacyjne

Centrum Fizjoterapii Fizjo-Effect oferuje szereg profesjonalnych zabiegów relaksacyjnych i masaży. Propozycja Centrum to między innymi masaż bańką chińską na cellulit, masaż klasyczny - leczniczy, masaż gorącymi kamieniami, masaż limfatyczny oraz masaż tkanek głębokich i rozluźniania powięziowego. Są to zabiegi, które pozwalają pozbyć się wielu dolegliwości bólowych oraz znakomicie odprężyć ciało i umysł.

 

Masaż bańką chińską na cellulit

Masaż bańką chińską na cellulit

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż leczniczy Rzeszów

Masaż leczniczy

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż tkanek głębokich i rozluźnienia powięziowego

Masaż tkanek głębokich i rozluźnienia powięziowego

 

Zabiegi Relaksacyjne Rzeszów

Masaż jest doskonałym sposobem na relaks i poprawę stanu zdrowia. Zabiegi masażu relaksacyjnego pozwalają bowiem w łatwy i szybki sposób zneutralizować przemęczenie, napięcie mięśniowe i ociężałość. To doskonały sposób na zwalczenie ciągłego stresu. Zabiegi relaksacyjne są również doskonałym sposobem na poprawę nastroju. Poza samym relaksem, masaż ma również właściwości zdrowotne. Taki zabieg w pełni regeneruje ciało i pozwala niwelować jego różne niedoskonałości. Zastosowanie masażu pozwala zlikwidować cellulit, zmniejszyć widoczność rozstępów, czy też zwalczyć obrzęki ciała.

 

Ten szeroki wachlarz zalet powoduje, że z masaży korzysta coraz większa liczba pacjentów. Są to zarówno panie, jak i panowie, osoby w różnym wieku. Korzyści zdrowotne wynikające z masażu wykorzystywane są też coraz częściej jako element uzupełniający zasadniczego leczenia farmakologicznego.

Masaż relaksacyjny Rzeszów

Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii Fizjo-Effect to najlepszy profesjonalny masaż w Rzeszowie. Na podstawie szczegółowego wywiadu każdy masaż dobierany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać najbardziej satysfakcjonujące efekty zarówno pod kątem leczniczym, jak też relaksacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do placówki, gdzie służymy fachowym doradztwem w zakresie dostępnych u nas usług.