Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Masaż tkanek głębokich i rozluźniania powięziowego -
Masaż tkanek głębokich i rozluźniania powięziowego

Masaż tkanek głębokich i rozluźniania powięziowego dotyczy pracy na tkankach miękkich. Jest to metoda bardzo delikatna, ale za razem skuteczna. Pomaga rozluźnić napięcie w obrębie mięśni i powięzi.

Masaż tkanek głębokich i rozluźniania powięziowego

Zabieg polega na opracowaniu przez specjalistę z zakresu fizjoterapii, tkanki mięśniowej oraz łącznej, które znajdują się zarówno w powierzchniowej, jak i głębokiej warstwie skóry. Dla każdego pacjenta przygotowuje się indywidualny plan zabiegu, który dostosowany jest do jego potrzeb. Masaż pozwala przywrócić prawidłowy stan głębokich warstw mięśni, tkanki łącznej i powięzi. Skutecznie likwiduje napięcia mięśniowo-powięziowe. Przy czym powoduje też celowe napięcie mięśni, co umożliwia fizjoterapeucie usuwanie dolegliwości wynikających z zaburzenia balansu napięć mięśniowych.

Masaż tkanek głębokich to delikatna metoda i właściwie przeprowadzona przynosi świetne rezultaty. Choć kojarzy się z bólem i uciskiem, to jednak nie ma z nimi nic wspólnego. Ruchy podczas rozluźniania powięziowego wykonuje się bardzo powoli, bez użycia zbytniej siły. Jest ona dostosowywana do stanu napięcia tkanek. Masaż tkanek głębokich jest nie tylko skuteczny, ale też przyjemny dla pacjenta. Efekty zabiegu można zobaczyć już po pierwszej sesji w gabinecie fizjoterapeutycznym.

Terapia tkanek głębokich to ogromne i przede wszystkim długotrwałe korzyści dla całego ciała i organizmu. Pozwala na zmniejszenie bólu i zwiększenie rozluźnienia, obniża poziom stresu. Zabieg poprawia przenoszenie napięć poprzez ciało, zwiększa też giętkość i płynność ruchu. Doskonale poprawia ukrwienie oraz zakresy ruchu. Zastosowanie masażu tkanek głębokich poprawia funkcję wszystkich mięśni, pozwala odzyskać równowagę mięśniową oraz uwalnia stawy o zmniejszonej ruchomości.

Masaż tkanek głębokich

Masaż rozluźnienia powięziowego Rzeszów

Aby wykonać masaż tkanek głębokich w Rzeszowie, wystarczy pojawić się w naszym gabinecie Fizjo-Effect. Nasi fizjoterapeuci wyjaśnią ze szczegółami jak wygląda zabieg oraz dostosują go do Państwa potrzeb.

Dobry Fizjoterapeuta Rzeszów