Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Redukcja Blizn Rzeszów - Terapia Manualna na Bliznach w Rzeszowie
Redukcja blizn

Blizna to nie tylko widoczna zmiana na ciele. To także zmiana, która dotyczy ślizgów tkanek w warstwach podskórnych oraz zaburzeń ruchomości. Niezwykle ważne jest więc, aby zastosować odpowiednią terapię, która skutecznie zniweluje wszystkie te zmiany.

Redukcja blizn

Prawidłowa dynamika mięśniowo-szkieletowa jest niezwykle ważna w prawidłowym funkcjonowaniu każdego organizmu. Z kolei bardzo dużą rolę w dynamice tej odgrywa powięź. Blizny widoczne na ciele są niejednokrotnie sygnałem, że uszkodzona jest też powięź.

Każdy pojedynczy mięsień lub organ otoczony jest przez rozległą sieć powięzi. Ludzkie ciało podzielone jest na kilka warstw – zarówno głębokich jak i powierzchniowych. Jest to powięź namięsna, która znajduje się pod głęboką powięzią kończyn, powięź głęboka, która obejmuje mięśnie tułowia i formułuje powięziowe rękawy w kończynach, powięź powierzchniowa oraz skóra, która składa się ze skóry właściwej i naskórka.

Powięź powierzchniowa umożliwia mięśniom odpowiednie przesuwanie się pod skórą w trakcie pracy. Z kolei powięź głęboka odpowiada za synchronizację czynności ruchowych, dzięki czemu możliwe są płynne ruchy ciała, bez żadnych oporów. Wszelkie zmiany pod postacią blizn, nie są więc tylko powierzchownym uszkodzeniem ciała. Blizny niejednokrotnie mają właśnie niekorzystny wpływ na prawidłową pracę powięzi.

Dlatego tak ważne jest, aby poddać się zabiegowi redukcji blizn. Odpowiednio przeprowadzony zabieg sprawi, że wszelkie procesy w zakresie prawidłowej pracy powięzi i ruchomości odbywać się będą bez najmniejszych problemów i dolegliwości. Pamiętajmy, że różnego rodzaju nieprawidłowości, zgrubienia, zrosty i blizny powodować mogą znaczące obniżenie jakości ruchu, a niejednokrotnie też mogą stać się przyczyną różnych uporczywych dolegliwości bólowych. Terapia redukcji blizn pozwala więc przywrócić sprawność całemu organizmowi, a tym samym poprawić samopoczucie pacjenta.

Widoczne na ciele blizny to niejednokrotnie źródło wielu kompleksów. Ich redukcja ma więc też wpływ na poprawę samopoczucia. Zniwelowanie dolegliwości bólowych w połączeniu z poprawą wyglądu to zawsze efekt satysfakcjonujący dla pacjenta.

Redukcja blizn Rzeszów

Fizjo Effect to profesjonalna redukcja blizn w Rzeszowie. Wykonuję skuteczne zabiegi w oparciu o najwyższe standardy. Każdy zabieg przeprowadzam precyzyjnie i komfortowo dla pacjenta. Zapewniam fachowe doradztwo i pomoc w zakresie realizowanej terapii. Zastosowanie odpowiedniej terapii manualnej to sposób doskonały na pozbycie się uciążliwych zmian, poprawę zdrowia i samopoczucia.