Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Rehabilitacja Skoliozy Rzeszów - Fizjoterapia Skrzywienia Kręgosłupa
Skolioza

Najbardziej powszechne i najczęściej spotykane skrzywienie kręgosłupa, zwłaszcza u dziewcząt w okresie dojrzewania, to tzw.: skolioza idiopatyczna. Nie są znane jej przyczyny, poza tym, że może być dziedziczona. Następuje natomiast w fazie szybkiego wzrostu organizmu. Często towarzyszy jej rotacja kręgów, która uwidacznia się w postaci garbu żebrowego.

Skolioza Rzeszów
Wczesna rehabilitacja daje bardzo dobre efekty i zapobiega poważniejszym chorobom układu ruchu lub nawet całkowitej jego dysfunkcji w późniejszym czasie.

Leczenie Skoliozy Rzeszów

Jako fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem, w swej praktyce wykorzystuję zarówno ćwiczenia fizyczne, jak i pracę na powięzi. Techniki te pozwalają mi na efektywniejsze działanie w celu poprawy postawy i wyeliminowaniu skoliozy idiopatycznej. Prowadzona przeze mnie rehabilitacja skoliozy to kompleksowe działania w trosce o szybkie i trwałe efekty. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się dostosować do niego plan leczenia w zależności od zaawansowania choroby. Skolioza Twojego dziecka musi być leczona.