Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Terapia Bolesnych Mięśni Rzeszów - Masaż Punktów Spustowych
Terapia bolesnych mięśni

Terapia punktów spustowych jest w tej chwili jedną z najskuteczniejszych metod leczenia dysfunkcji narządu ruchu, związanych z bolesnością oraz jego ograniczeniem. Bardzo często wystarczają dwie lub trzy sesje, aby wrócić do normalnego funkcjonowania, pozbywając się skutecznie dolegliwości bólowych. Masaż bolących mięśni to sposób na odczucie ulgi oraz pożegnanie z bólem.

Terapia bolesnych mięśni
Terapia bolących mięśni polega na opracowaniu punktów powstających na przebiegu włókien mięśniowych. Są one niezwykle bolesne i mogą w znaczny sposób ograniczyć prawidłową ruchomość i uniemożliwić wykonywanie codziennych, nawet najprostszych czynności. Punkty najczęściej promieniują w odległe miejsca, dając wrażenie popularnych schorzeń typu: rwa kulszowa, bolesny bark, boczne przyparcie rzepki, bruksizm i wiele innych.

Terapia bolących mięśni Rzeszów

Zanim zażyjesz garść leków, które i tak przyniosą tylko chwilową ulgę czy weźmiesz zastrzyki, SPRÓBUJ TERAPII. Nie ma sensu dostarczać do organizmu nieskutecznych środków, które nie leczą a eliminują ból krótkoterminowo. Gwarantuję przyjemny przebieg terapii i jej zaskakujące rezultaty. Skontaktuj się z nami i zapisz na zabieg już dziś!