Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Terapia Manualna na Bolesny Bark, Kręgosłup - Masaż Rzeszów
Terapia manualna

W Centrum fizjoterapii Fizjo-Effect dostępny jest szereg zabiegów terapii manualnej. Oferta obejmuje terapię bolesnych mięśni, leczenie skoliozy, terapię Anatomy Trains-KMI, kinesiotaping, drenaż limfatyczny, terapię manualną FDM, terapię manualną na bliznach oraz suche igłowanie. Fizjo-Effect to profesjonalna terapia manualna w Rzeszowie. Każdy zabieg realizowany jest tutaj z najwyższą dbałością o zdrowie i dobro pacjenta.

Anatomy Trains KMI

Anatomy Trains KMI

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny

Kinesiotaping

Kinesiotaping

Kinesiotaping limfatyczny

Kinesiotaping limfatyczny

Redukcja blizn

Redukcja blizn

Skolioza Rzeszów

Skolioza

Suche igłowanie

Suche igłowanie

Terapia bolesnych mięśni

Terapia bolesnych mięśni

Terapia manualna na bliznach

Terapia manualna na bliznach

Terapia manualna FDM

Terapia manualna FDM

Pinoterapia w Rzeszowie

Pinoterapia w Rzeszowie

 

We współczesnym świecie, w którym codzienna aktywność fizyczna staje się coraz mniej popularna, spotykamy się z coraz częstszymi dysfunkcjami i problemami układu ruchu. Niska aktywność i siedzący tryb życia, wpływają negatywnie również na kręgosłup. Aby pozbyć się wszelkich niedogodności wynikających z niedostatecznej aktywności fizycznej, warto stosować zabiegi terapii manualnej. Terapia manualna to naturalny i zupełnie nieinwazyjny sposób na pozbycie się dolegliwości bólowych mięśni i całego układu ruchu. Terapia manualna kręgosłupa wpływa korzystnie na całe ciało. Zabiegi manualne znajdują również zastosowanie w leczeniu obrzęków limfatycznych. Z powodzeniem stosować je można także w celu pozbycia się widocznych na ciele blizn. Każda terapia manualna to także znakomite odprężenie dla ciała i umysłu.

Masaż kręgosłupa

Kinesiotaping i drenaż limfatyczny to sposób doskonały na pozbycie się obrzęków limfatycznych, które powstają w wyniku zastoju limfy. Drenaż usprawnia bowiem jej przepływ w organizmie. Sam kinesiotaping wykorzystywany jest niejednokrotnie w terapii urazów mięśni. Z metody tej korzysta wielu sportowców. Suche igłowanie zwalcza dolegliwości pojawiające się w zespole bólu mięśniowo-powięziowego. Z kolei terapia manualna na bliznach to znakomity sposób na zniwelowanie blizn oraz przywrócenie prawidłowego funkcjonowania powięzi. Efektów wynikających z poszczególnych zabiegów jest jednak znacznie więcej. Warto więc korzystać z terapii manualnej, ponieważ to same zalety.

Korzystanie z zabiegów terapii manualnej to doskonała metoda na pozbycie się bólu, poprawę zdrowia i kondycji całego organizmu. Zapraszamy do naszej nowoczesnej placówki, gdzie każdy zabieg prowadzony jest efektywnie i zawsze komfortowo dla pacjenta. Rozpoczęcie każdej terapii poprzedzone jest wywiadem, który pozwala dobrać zabieg do potrzeb danej osoby. Fizjo-Effect to najlepsza terapia manualna w Rzeszowie – fachowa pomoc i doradztwo w zakresie realizowanych usług terapeutycznych. Skorzystanie z tych zabiegów to gwarancja poprawy stanu zdrowia i satysfakcji.

Terapia manualna Rzeszów

Pracuję w oparciu o skuteczne metody, które zawsze dają najlepsze rezultaty. Jeżeli zmagasz się z różnymi dolegliwościami bólowymi, permanentnym stresem lub złym samopoczuciem, to skorzystanie z zabiegów manualnych jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i zapisz na profesjonalną terapię manualną w Rzeszowie!

Gabinet Fizjoterapeutyczny Rzeszów