Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/fizjoef/domains/fizjo-effect.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Masaż Gorącymi Kamieniami Rzeszów - Rehabilitacja Rzeszów
Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami przyspiesza procesy wypoczynkowe, a więc wzmacnia organizm i jego zdolność do wysiłku. Połączenie tego zabiegu i innego typu masażu skóry przynosi szybką ulgę zmęczonemu ciału, pomaga walczyć ze stresem, oczyszcza umysł, relaksuje i regeneruje pacjenta.

Masaż gorącymi kamieniami

Do masażu gorącymi kamieniami wykorzystuje się kamienie bazaltowych pochodzenia wulkanicznego. Wieloletnia obróbka falami morskimi czyni z nich idealne przedmioty używane do celów fizjoterapeutycznych. Selekcjonuje się je pod względem kształtu i pochodzenia. Kamienie muszą być ekologiczne, najczęściej pochodzą z Hawajów czy Bali. Masaż tego typu kamieniami łączy w sobie działanie termoterapii, masażu limfatycznego oraz techniki masażu klasycznego. Ciepło oraz płynne ruchy specjalisty sprawiają, że mięśnie zaczynają się rozluźniać i ciało opanowuje głębokie odprężenie.

Działanie masażu kamieniami ma szerokie działanie na skórę, tkankę mięśniową, układ krwionośny i limfatyczny oraz układ nerwowy. Stosowany na skórę ułatwia jej oddychanie, poprawia odżywienie, przyspiesza obieg limfy, poprawia jędrność, wspomaga redukcję cellulitu. Dzięki masażowi tkanka mięśniowa posiada większą wydolność do pracy, mięśnie regenerują się po wysiłku fizycznym oraz poprawia się ich zdolność do napinania i elastyczność. Poprawia się również zdolność układu krwionośnego i limfatycznego, krew żylna łatwiej odpływa, zmniejsza się jej opór w tętnicach oraz masaż kamieniami ułatwia pracę sercu. Poza tym działa uspokajająco i łagodzi nawet długotrwały stres. Dobrana odpowiednia muzyka i olejki eteryczne działają w połączeniu z zabiegiem kojąco, zmniejszają napięcie nerwowe i hamują rozwój układu limbicznego. Wpływa to również na zwiększenie wydzielania naturalnych enkefalin organizmu.

Energia cieplna stanowi najsilniejszy przeciwbólowy i przeciwzapalny doraźny środek, a równocześnie najpotężniejszy dla wszystkich czynności ustroju, jakimi dysponuje fizykoterapia.” W moim gabinecie dobroczynne ciepło kamieni sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony!

Masaż gorącymi kamieniami to metoda, która z powodzeniem może być stosowana w wielu różnych dolegliwościach i problemach zdrowotnych.

Wskazania do stosowania masażu gorącymi kamieniami to:

Trzeba też jednak pamiętać o tym, że podobnie jak w przypadku wielu innych terapii, tutaj również występują pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają wykonanie masażu.

Relaksujący masaż ciepłymi kamieniami Rzeszów

Przeciwwskazania do zabiegu:

Masaż gorącymi kamieniami Rzeszów

Fizjo Effect to najskuteczniejszy masaż gorącymi kamieniami w Rzeszowie. Pracuję wykorzystując tylko skuteczne techniki. Zapewniam każdemu pacjentowi troskliwą opiekę i fachowe doradztwo w zakresie prowadzonego masażu.